Výsledky

Vítězové 1. ročníku 2019 se stali Milan Vantuch a Kristian Lorenc!

Gratulujeme!

Tělesně hendikepovaní golfisté získali 4400,-!


Na tenisových kurtech v Satalicích a golfovém hřišti na Černém Mostě proběhl o víkendu 21. a 22. září 2019 první ročník dvoudenního turnaje dvojčlenných týmů Tenis & Golf.
Patnáct dvojic hráčů bojovalo o čest a slávu, pohár, medaile a zájezd pro dva do nějaké hezké destinace. Po oba dny počasí přálo, na nebi ani mráček, slunce svítilo na plný výkon a panovala příjemná teplota kolem dvaceti stupňů.
V tenisové části hrály dvojice každý s každým na body do patnácti.
Golf se hrál Texas Scramble s vyrovnáním na 1/3 součtu hendikepu dvojic.
V tenise byla nejlepší dvojice Jan Svoboda-Josef Truhlář, v golfu byli nejlepší Milan Vantuch a Kristian Lorenc. V celkovém součtu zvítězili Milan Vantuch s Kristianem Lorencem.
Z předních golfistů se účastnili Lukáš Tintěra, Milan Vantuch a Eva Koželuhová a i tenisová část měla překvapivě také vysokou herní úroveň.
Výtěžek z turnaje v částce 4400,- Kč, stovka za každé eso v tenise a birdie v golfu, šel ve prospěch hendikepovaných golfistů. 

"S průběhem prvního ročníku jsem spokojena," řekla organizátorka turnaje, trenérka tenisu Martina Machanová. "Účastnili se kvalitní tenisté, golfoví profesionálové i běžní hráči obou sportů. Golf si přijeli zahrát i zástupci hendikepovaných," doplnila. "Už nyní mám zapsáno mnoho podnětů pro další ročník, na který se všichni těšíme."

Poděkování patří Magistrátu HMP, CK Poznání, fitness a wellness Euforii a pojištovacímu makléři Convers, bez kterých bychom turnaj neuskutečnili. A samozřejmě jsou vítáni další sponzoři pro příští ročník Tenis & Golf. Luboš a Martina Machanovi
Luboš a Martina Machanovi