Výsledky

Vítězové 2. ročníku 2021 se stali Dominik Šesták a Erika Kotková!

Gratulujeme!

Tělesně hendikepovaní tenisté získali 5700,- Kč!


Na tenisových kurtech na Hektoru v Praze a golfovém hřišti na Černém Mostě proběhl o víkendu 19. a 20. září 2021 druhý ročník dvoudenního turnaje dvojčlenných týmů Tenis & Golf.
Osm dvojic hráčů bojovalo o čest a slávu, pohár, medaile a zájezd pro dva do nějaké hezké destinace. Po oba dny počasí přálo, na nebi ani mráček, slunce svítilo na plný výkon a panovala příjemná teplota kolem dvaceti stupňů.
V tenisové části hrály dvojice každý s každým do 21 bodů.
Golf se hrál formou Foursome s vyrovnáním na 18 jamek.
V tenise byla nejlepší dvojice Vladimír Hronek a Viktor Kovanda a v golfu byli nejlepší Dominik Šesták a Erika Kotková. V celkovém součtu zvítězili Dominik Šesták a Erika Kotková.
Z předních golfistů se účastnila Kouřilová Edita a i tenisová část měla překvapivě také vysokou herní úroveň.
Výtěžek z turnaje v částce 5700,- Kč, stovka za každé eso v tenise a birdie v golfu, šel ve prospěch hendikepovaných tenistů. 

"S průběhem druhého ročníku jsem spokojena," řekla organizátorka turnaje, trenérka tenisu Martina Machanová. "Účastnili se kvalitní tenisté, golfoví profesionálové i běžní hráči obou sportů. Tenis si přijeli zahrát i olympijští zástupci z českého tenisového svazu vozíčkářů," doplnila. "Už nyní mám zapsáno mnoho podnětů pro další ročník, na který se všichni těšíme."

Poděkování patří Magistrátu HMP a cestovní kanceláři Poznání!

A samozřejmě jsou vítáni další sponzoři pro příští ročník Tenis & Golf. Luboš a Martina Machanovi
Luboš a Martina Machanovi